Darmowy katalog stron sztuki ARTKATALOG
facebook

Oprawa muzyczna ślubów - skrzypce - Kaja&Kasia

Skrzypce to instrument niesamowity i cudowny. Ich nostalgiczny głos jest błogością, który potrafi zaprowadzić nas w świat marzeń. Dlatego też, jeżeli myślicie o cudownym ślubie, to nie można sobie go wyobrazić bez dźwięków skrzypiec. 
Właśnie ton skrzypiec da możliwość oddać niepowtarzalną atmosferę tej uroczystości. Oprawa muzyczna mszy świętej w kościele zrealizowana przez skrzypce to doskonałe rozwiązanie dla par które dążą, aby ten cudowny dzień w ich życiu zapadł w pamięci na bardzo długo, zarówno im jak i wszystkim towarzyszącym gościom.
Ceremonię ślubu możemy ubarwić zarówno grając solo na skrzypcach, albo z towarzyszeniem gitary. Mszę świętą możemy uświetnić takimi utworami jak np. Ave Maria, Aria na strunie G, Marzenie czy Kanon. Na specjalne życzenie możemy przygotować utwór, który jest bardzo ważny dla nowożeńców, niekoniecznie z repertuaru muzyki klasycznej, ale także z repertuaru muzyki rozrywkowej, jak choćby My Way, You Rise Me Up, A time for Us.
Nasze wykonanie utworów nada także świetną atmosferę w czasie składania życzeń.
Taki instrument jakim są skrzypce, zabrzmi pięknie w każdym wnętrzu, wypełniając je pięknymi, sentymentalnymi i pogodnymi tonami.


Odwiedź stronę Oprawa muzyczna ślubów - skrzypce - Kaja&Kasia znajdującą się w kategorii Muzycy

Słowa kluczowe: zespół na ślub, Łódź ave maria, skrzypce w kościele Łódź, skrzypce na ślubie Łódź, ave maria skrzypce, muzyka

skrzypce.dejm.pl
9
0.0/5 z 0 ocen
0
28/02/2013

Strony podobne do Oprawa muzyczna ślubów - skrzypce - Kaja&Kasia

Arkadiusz E. Ruth - kompozytor muzyki filmowej
Oficjalny serwis internetowy polskiego kompozytora muzyki filmowej, orkiestratora i producenta...
PAIO Muzyka do spotów, reklam i prezentacji
Strona zawiera autorskie kompozycje muzyczne znakomicie nadające się jako tło muzyczne w...
 
Katalog Sztuki  Powered by Arfooo directory © 2013 - 2022    Generated in 0.051 Queries: 11    Kontakt    Subskrybcja