Darmowy katalog stron sztuki ARTKATALOG
facebook

Fotoreportaż dla firm Galen T&C: fotografia eventowa, fotografowanie imprez

Zajmujemy się profesjonalnym fotoreportażem dla firm, czyli fotografią eventową i fotografowaniem imprez promocyjnych. Naszego fotografa nie może zabraknąć na konferencji w Katowicach, imprezie integracyjnej w Krakowie i targach w Warszawie. Fotografujemy wydarzenia, które chcą Państwo nagłośnć. Nasi klienci używają zdjęć z eventów między innymi na  stronach internetowych, w aktualnościach, w social mediach, rozsyłają partnerom i uczestnikom, aby budować pozytywną historię swojej firmy, czy też używają jako ilustracje do artykułów prasowych. Fotografia eventowa to nie tylko fotografowanie wydarzeń, ale też pokazanie zainteresowania i zaangażowania uczestników eventów.
W naszej ofercie znajdują się także zdjęcia biznesowe oraz fotografia reklamowa. Wykonujemy portrety biznesowe oraz korporacyjne, a także portrety pracowników w dowolnej stylistyce. Zdjęcia biznesowe w naszym studiu to naturalny i budzący zaufanie wizerunek menadżerów oraz pracowników. Ze zdjęć reklamowych szczególnie proponujemy zdjęcia produktowe. Wykonujemy packshoty (tanie zdjęcia produktowe na białym tle) i zdjęcia aranżacji produktów. Fotografia produktowa ma szerokie zastosowanie w reklamie, np. w katalogach, ulotkach oraz w sklepach internetowych. Zapraszamy do współpracy w zakresie: fotografii eventowej, zdjęć biznesowych, fotografii reklamowej, fotografii produktowej i.inn.


Odwiedź stronę Fotoreportaż dla firm Galen T&C: fotografia eventowa, fotografowanie imprez znajdującą się w kategorii Fotoreportaż

Słowa kluczowe: reklama, fotografia, fotografia eventowa, fotografia reklamowa, fotografia produktowa, zdjęcia biznesowe

galentc.eu
3
5.0/5 z 2 ocen
2
03/04/2013

Komentarze: Fotoreportaż dla firm Galen T&C: fotografia eventowa, fotografowanie imprez

napisał, 17-02-2015, |
Ocena:
5/5
Nie zawsze się o tym pamięta, żeby zamówić fotografa na ważne i czasochłonne w przygotowaniach wydarzenie... A rzeczywiście lepiej mieć event sfotografowany, bo dobra pamięć po nim trwa dłużej. Ładne zdjęcia, pozdrawiam.
napisał, 24-01-2014, |
Ocena:
5/5
Świetne reportaże z imprez: ludzie uśmiechnięci, zadowoleni

Strony podobne do Fotoreportaż dla firm Galen T&C: fotografia eventowa, fotografowanie imprez

Fotografia Ślubna Łukasz Mikuć
Twórczy fotograf ślubny utworzy reportaż ślubny w obrębie województwa...
Odwiedzkaszuby.pl - Atrakcje turystyczne i piękne krajobrazy kaszub
Odwiedź Kaszuby jak sama nazwa wskazuje to strona zachęcająca do zwiedzania malowniczych...
Fotografika Łukasz Borkowski, Łódź i okolice
FOTOGRAFIKA - fotografia okolicznościowa, ślubna i plenerowa. Fotoreportaż w dniu ślubu oraz...
 
Katalog Sztuki  Powered by Arfooo directory © 2013 - 2022    Generated in 0.016 Queries: 11    Kontakt    Subskrybcja